Úvod Klasická masáž Mäkké techniky a uvoľňovanie Breussova masáž Reflexná masáž chodidiel Reflexná masáž chrbtice Hawajská masáž LOMI LOMI Dornova metóda Shiatsu masáž v sede Shiatsu - japonská tlaková masáž Kontakt


Shiatsu masáž v sede

Jedná sa o starú japonskú shia-tsu techniku masáže v sede. Masáž je uvoľňujúca energetická s obsahom kombinácie akupresúrnych prvkov a techniky shiatsu. Cieľom je posilniť tok energie a to odblokovaním v meridiánoch - energetických kanáloch v tele. V priebehu masáže sa stimulujú body pozdĺž meridiánov na chrbte, šiji, ramenách, rukách, bokoch a hlave. Tok energie sa po masáži stáva silnejší, čo klient okamžite pocítiť. Odporúča sa na uvoľnenie svalstva a odstránenie problémov vyplývajúcich zo sedavého zamestnania (napr. bolesti krčnej chrbtice) ako aj na obnovenie vitality klienta.


Účinky masáže:

Výhody :

 

Masáže vo firme alebo na pracovisku

Plánujete pre svojich zamestnancov teambuilding, školenie alebo spoločenskú či športovú akciu? Zavolajte mi. Masáž SIATSU v sede cez oblečenie alebo akákoľvek masáž ako spestrenie dňa, prinesie na Vašu akciu ďalší rozmer v podobe uvoľnenia, relaxu, zábavy a zážitku.