Úvod Klasická masáž Mäkké techniky a uvoľňovanie Breussova masáž Reflexná masáž chodidiel Reflexná masáž chrbtice Hawajská masáž LOMI LOMI Dornova metóda Shiatsu masáž v sede Shiatsu - japonská tlaková masáž Kontakt


Doprajte si liečivú a regeneračnú masáž –
určite si ju zaslúžite


Veľmi rada Vám masáž podľa Vášho výberu urobím, stačí mi len zavolať – určite sa dohodneme. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá masáž je pre Vás vhodná, rada Vám poradím s ohľadom na Váš zdravotný stav. Po masáži Vám rada ukážem aj cvičenia, ktoré Vám pomôžu predchádzať bolestiam chrbtice a pomôžu Vám udržať chrbticu v bezbolestnom a funkčnom stave.
Masáž Vám môžem urobiť v priestoroch RELAXAČNÉHO CENTRA EVKA v Hoteli SMREK v Lipt. Hrádku, v priestoroch pri Hypernove v Lipt. Mikuláši, alebo masáž môžem po dohode s Vami urobiť v pohodlí  Vášho bytu alebo domu, prípadne firmy na objednávku v čase od 8.00 do 20.00 hodiny  počas celého týždňa, vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov.

Pre obdarovanie Vašich blízkych pri rôznych životných príležitostiach môžete využiť darčekové poukážky, ktoré pripravím podľa Vašich požiadaviek.

Teším sa na stretnutie s Vami a prajem Vám veľa zdravia a šťastia.
          
Evka