Úvod Čo je ZUMBA Vaše otázky Čo si priniesť? Galéria O mne Kontakt Partneri

ODPOVEDE NA VAŠE NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Je ZUMBA určená aj pre začiatočníkov?
ÁNO ÁNO ÁNO :) Na Zumba hodinách sú vítaní všetci bez ohľadu na vek a kondíciu, či pohybové skúsenosti. Každý si môže tempo a kroky prispôsobiť svojim potrebám. Počúvajte hudbu, uvoľnite sa a všetko príde samo. Pohyby sú jednoduché, zábavné a jednotlivé kroky sa opakujú.
Ak náhodou „nechytíte“ daný krok, nič sa nedeje, hlavne sa neprestávajte sa hýbať. Podarí sa na druhý krát, alebo si vymyslíte vlastnú variáciu – fantázii sa medze nekladú. Samozrejme, pravidelnosť prináša skvelé výsledky – každý začiatočník sa po pár hodinách stane pokročilý :) Vôbec nie je dôležité, či vykročíte pravou alebo ľavou nohou, podstatné je, že sa človek hýbe a má z pohybu radosť,"
Som tanečné drevo :), je ZUMBA určená aj pre mňa?
Zumba je určená pre všetkých, tanečné či fitnes skúsenosti nie sú potrebné. Nikto nebude hodnotiť alebo kritizovať Vaše pohyby. Každý človek má svoj unikátny tanečný štýl a všetci sa stretávajú na Zumba hodinách, aby sa skvele zabavili a urobili niečo prospešné pre svoje telo a kondíciu. Jediné čo je naozaj potrebné je Váš pozitívny prístup :)
Ako zistím, či je moja inštruktorka kvalifikovaná a kde sa na Slovensku i na celom svete cvičí Zumba?
Zoznam aktuálnych ZUMBA inštruktorov vždy nájdete tu, zadajte mesto a kliknite na „Find“.<br />
!!!!Pozor na tzv. ZUMBA inštruktorov bez certifikátu, ktorí zmenili
len hudbu a pod názvom ZUMBA prezentujú aerobic, ktorý už
precvičujú pár rokov a k ZUMBE má veľmi ďaleko.
Je potrebné si na hodinu vopred rezervovať miesto?
Rezervácie nie sú potrebné. Môžete prísť kedykoľvek, ak budete mať chuť. Aktuálne hodiny, prípadne zmeny z dôvodu prázdnin a sviatkov vždy nájdete v podstránke Kde a kedy sa zabavíme.
Čo si obliecť na hodinu? :)
Najdôležitejšou súčasťou Vášho „outfitu“ je úsmev na tvári :) Vhodné je pohodlné oblečenie (ako napríklad na aerobik), ktoré neobmedzuje Váš pohyb, je dôležité, aby ste sa cítili príjemne a uvoľnene. Odporúča sa športová obuv – tenisky.
Ak patríte ku skalným ZUMBA, ktorí si radi investujú do pohodlného a zároveň sexy oblečenia, kliknite si na stránku www.zumbafit.sk a môžete si vybrať originálne ZUMBA oblečenie.